1954 "A Magyar 11 története - A Magyar fottbal. Nemzetközi mérkőzések, Olympiák, Villágbajnokságok, Europakupák". Magyar futballtörténeti bejegyzések, válogatott mérkőzések eredményeivel, beragasztott képekkel, kb. 30-40 oldalon
1959 Balogh László Tibor: Kentaur és a kamaszok, avagy Baj van a piramissal, színjáték 3 felvonásban. Gépirat, 56+(1) p. Kissé kopott félvászon-kötésben.
cca 1960 Obersovszky Gyula (1927-2001) újságíró, költő, 1956-os forradalmár, korábbi halálraítélt autográf a márianosztrai börtönben írt sorai 17 db kisméretű lapon, borítékban.
1962 Pogány Ö. Gábor (1916-1998) művészettörténész, a Magyar Nemzeti Galéria igazgatójának levele Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lánya részére, amelyben megköszöni az édesapja hagyatékából ajándékozott 120 művész-levelet. 1 géppel írt oldal, fejléces papíron, Pogány Ö. Gábor autográf aláírásával, eredeti borítékban. Mellékelve két lista a művészek nevével (Rippl-Rón...
1964 Fővárosi Villamosvasút 1964. I. negyedévi mérlegbeszámolója. Gépirat. 36 p. + 37 tábla (közte 6 kihajtható). Az elülső borító sérült, a hátoldalon kézzel írt feljegyzésekkel.
cca 1982 Gyarmathy Mihály (Michel Gyarmathy, 1908-1996) rendező, jelmez- és díszlettervező, A párizsi Folies Bergere művészeti igazgatójának 2 db saját kézzel írt levele autográf aláírásaival, Folies Bergere fejléces papíron, egyik hajtásnyomokkal, 1 db borítékkal