~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.:Leisek T:2 ph., karc. Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with ribbon and second award band. Sign: Leisek C:XF edge error, scratches NMK 129.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. A Császári és királyi besztercei 63. gyalogezred zománcozott bronz jelvénye, mustár sárga zománccal, hátlapon "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (30x27mm) T:1- zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Badge of the Kaiserliche ung Königliche 63rd Infantry Regiment of Bistrita, enamelled flag shaped cap badge with mustard yellow enamel and maker's mark "ARKANZ...
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé kopott aranyozás, ph. Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Si...