Kiss Nagy András (1930-1997) 1977. "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától 1977. II." vörösréz emlékplakett eredeti tokban (104,5x72mm) + Munkásőr karszalag + "Munkásőr - 25 év" aranyozott, zománcozott bronz jubileumi kitüntetés T:1
Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant...
Lengyelország ~1970. 3xklf kétoldalas, katonai bronz éremből álló tétel eredeti díszdobozban (70mm), benne: "Lengyel Néphadsereg", szign.: St. Sikora + "Karol Świerczewski altábornagy", szign.: M + "Bem József", szign.: MW T:1-,2 Poland ~1970. 3xdiff two-sided, military bronze medallion lot in original case (70mm), within: "Polish People's Army", sign: St. Sikora + "Karol Świerczewski lieutenant g...