Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Narancs, zöld és fekete mázakkal. Szájperemén apró mázlepattanás Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 32cm
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Zöldes és fekete mázakkal. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 26,5cm
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Okker, fekete és fehér mázakkal. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 31cm
Pesthidegkúti váza. Színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, mázhibákkal. m: 39 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!