Ajka ólomkristály Hannover Waterford stílusú brandy pohár készlet, 6 db, a poharak széle aranyozott, hibátlanok, eredeti dobozában, etikettel, m: 16 cm/
Ajka lead crystal Hannover Waterford style brandy glass set, 6 pc., with gold-plated edges, in original box, with labels, m: 16 cm
Ajka ólomkristály Hannover Waterford stílusú serleg pohár készlet, 6 db, a poharak széle aranyozott, hibátlanok, eredeti dobozában, etikettel, m: 20 cm/
Ajka lead crystal Hannover Waterford iced beverage globlet set, 6 pc., with gold-plated edges, in original box, with labels, m: 20 cm
Ajka ólomkristály Hannover Waterford stílusú borospohár készlet, 5 db, a poharak széle aranyozott, hibátlanok, eredeti dobozában, etikettel, m: 15 cm/
Ajka lead crystal Hannover Waterford style wine glass set, 5 pc., with gold-plated edges, in original box, with labels, m: 15 cm
23 db különféle üveg hamutál (közte egy porcelán), sok érdekes darabbal: amerikai hotelek és éttermek (Las Vegas, Los Angeles, Hollywood), Wimbledon Championship, Rolls Royce, Playboy, stb. Néhányon kisebb kopásnyomokkal, csorbákkal. + 'Golden Gate Casino' (Las Vegas) és Western Host Motor Hotels (Palm Springs) poharak, 9 cm és 9,5 cm