Üvegtárgyak Tételek száma: 146
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2703444
11561
427
Glass-objects
Ólomkristály bordó váza, hibátlan, 22 cm 2731437
11562
427
Glass-objects
Olasz üveg váza, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 2731306
11563
427
Glass-objects
Uránüveg lekvártartó, kopásnyomokkal, d: 13 cm 2731293
11564
427
Glass-objects
Ólomkristály asztalközép, hibátlan, d: 27 cm 2731224
11565
427
Glass-objects
Máriaremetei emlék üveg levélnehezék, kopott, d:7,5 cm 2702719
11566
427
Glass-objects
Hamutálgyűjtemény tétel, amerikai, főleg Las Vegas-i és Hollywood-i hotelek, éttermek hamutáljai, 9 db: Pizza Hut, Riviera Hotel (Palm Springs), Howard Johnson Restaurants Motor Lodges (x2), Barone's (Hollywood), Moterey Club (S. Vermont (California), Piece O' Pizza, Pieneer, Mike's Pizza. Különféle méretben. Változó állapotban. 2729727
11567
427
Glass-objects
Ólomkristály likőrös palack, kopásnyomokkal, m: 29 cm 2733054
11568
427
Glass-objects
Díszváza, matricás, festett üveg, Mozaffar ad-Din Shah Qajar (1853-1906) perzsa Sahh képmásával, kopott, m:14cm 2704232
11569
427
Glass-objects
Kristály kutya figura. 16 cm 2694231
11570
427
Glass-objects
Tejüveg váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, 1910-20 körül, m: 26 cm 2694203
11571
427
Glass-objects
Cseh csiszolt, virágos levélnehezék, hibátlan, m: 5 cm 2658623
11572
427
Glass-objects
Barbini jelzéssel barnás üveg kínáló, kopásnyomokkal, d: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft