Kőhegyi Gyula (1933- ), 2 db ex libris: Ex libris dr. Mayer József, Dürer után, 1996. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (30/50), 6,5x6 cm és Ex libris Harmath Gábor, 2007. Rézmetszet, papír, jelzett, 7,5x5,5 cm.
Bálint Ferenc (1960-): Ex libris Tóth Pál István, Petőfi Sándor: Nemzeti dal. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett. Hátoldali felirat szerint készült a Kiskőrösi Petőfi S. Társaság megalakulásának (1984) emlékére. 7x8 cm
Stettner Béla (1928-1984): Vasi mappa, 12+1 db grafika. Rézkarc, papír. Készült 50 számozott, aláírt példányban. Kiadó karton mappában, mappa gerince kissé sérült, máskülönben jó állapotban. Rézkarc méret: 11x8 cm
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó sorszámozott mappa Stefanovits, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert stb Jelzettek. Sorszámozott, 011/300 Lapméret: 22x31 cm