Theodore Duvet: Die Impressionisten. Berlin, 1920. Bruno Gassiner. Egészoldalas illusztrációkkal. Sérült félvászon kötésben. Benne ex libris: Gara Arnold (1882 - 1929) : A Halál és a lányka. Ex libris Burg Lajos. Cinkográfia. 11x16 cm
Révész Kornél (1885-1944): "Ez a könyv Fisch József könyvnyomtatóé" (1931-35). Klisé, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, lapra applikálva, 14,5x10,5 cm
cca. 1900-1910. Góth Sándor (színész, rendező, egyetemi tanár, műfordító, színház igazgató, szecessziós ex-librise, francia nyelvű könyvbe ragasztva. Klisé, papír, 5,5x6,5cm
Nagy Árpád Dániel (1894-1959): Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kíván Dr. Illyés S. L.-né M
Németh Erzsók. Rézmetszet, papír, jelzett, 9,5x8 cm