100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75-, szitanyomat, papír, számozott: 63/100, 60x80cm, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. / screenprint on paper, signed, numbered, framed