2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Lingner György (?-?), működött a XX. sz. elején.közepén: Falusi ház. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 18x18 cm + 2 db nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 26x15 cm