Prihoda István (1891-1965): Anya gyermekkel. Rézkarc, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Prihoda-Istvan-1891-1965-Anya-gyermekkel-Rezkarc-papir-jelzett-Lap-szele-kisse-serult~II2739302
2739302
10276
428
Leírás: Prihoda István (1891-1965): Anya gyermekkel. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 27x21,5 cm
: karap_norbert