6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
A presbiter kapujánál, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 26x20 cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.