3 000 Ft
Karl Girardet után, Paul Girardet metszése: Conduite héroique du Maréchal Ney dans la retraite de Russie (Combat pres de Smolensk). / Ney marsall hősiessége a francia csapatok visszavonulásakor a szmolenszki csatában (1812). Rézmetszet, papír, XIX. sz. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10x13,5 cm