A presbiter kapujánál, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 26x20 cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.
A tolvaj, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 20x17 cm. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült üvegezett fakeretben.
Jan Chelminski (1851-1925) után: Falkavadászat (Rendez-vous zur Parforcejagd). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 29x47,5 cm
Bartlett, William Henry (1809-1854)-Cousen, Charles (1819-1889): Dürrenstein kastélya (Castle of Dürrenstein), akvarellel színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 15x17 cm
cca 1890-1900 23 db rotációs fametszet német ny. folyóiratokból, többek közt Margitay Tihamér: Eine delikate Frage, 17×24 cm körüli méretekben, néhány kevés kissé foltos, részben lapszéli sérülésekkel sérült