13175.
428. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 600 Ft
1894 Bp., a régi pesti városháza, keményhátú fotó Hatschek Miksa (Max Hatschek) budapesti műterméből, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, sérült, 16,5x11 cm