1 400 Ft
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala, 231 p. Kiadói egészvászon-kötés, Császnik Zsigmond-kötés, a belső kötéstáblákon a szennylapoknál kisebb sérülésekkel, egyébként szép állapotban.