1 000 Ft
Cooper, [James Fenimore]: Az útmutató. Cooper után átdolgozta: Klaus Bernhard. Ford.: Dr. Pallagi Gyula. Bp., [1914], Athenaeum, 128 p. + 5 t. (színes litográfiák). Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes állapotban, kopott, sérült borítóval, laza fűzéssel, több kijáró lappal.