4 800 Ft
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. Bp., 1898, Athenaeum, 231 p. + 20 t. (hártyapapírral védett heliogravűrök). Ötödik díszkiadás. Kiadói viseltes, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.