6 000 Ft
15,92 EUR, 17,14 USD
Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), Stephen Vörösváry-Weller Publishing Co. Ltd., 312 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, a borítón minimális kopással.