3 400 Ft
Morvay Győző: Magyarázó tanulmány ,,Az ember tragédiájá"-hoz. (Nagybánya, 1897, Molnár Mihály-ny.), (4)+527+(4) p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, hiányzó címlappal, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.