1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Somlay Szabó József: Báránycsengő. A szerző, Somlay Szabó József (1921-1999) református lelkész, pedagógus, irodalomtörténész, költő által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1972,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült papír védőborítóban.