5 000 Ft
Verne Gyula:A Grant Kapitány gyermekei. I-II. köt. Ford.: Vértesi Arnold. Bp.,é.n., Franklin, 237; 271 p. Nyolcadik kiadás. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, az egyik címlapon hiány, a másik címlap szakadt.