Vegyes könyvtétel, 4 db: Ewald: A kétlábu. (Az ősember regénye.) Ford.: Fodor Zoltán. Darwin-könyvtár 3. Bp., 1914., Darwin Népszerű Természettudományi Folyóirat. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítószéllel, sérült gerinccel.; Mikszáth Kálmán: Huszár a teknőben. Legjobb Könyvek 35. sz. Bp.,(1919), Érdekes Ujság. Kiadói szakadozott, sérült papírkötés.; Pakots József: Egy ...
Sediánszky János: Emlék és varázslat. (Útirajzok félmúltban.) A szerző, Sediánszky János (1931-2021) író, újságíró által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1997,Larus. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé megviselt állapotban.
Ágh István: Évfordulók. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. [Bp., 1994.], Orpheusz-Magyar Művészeti Akadémia. Kiadói papírkötés.
Benedek István: Tibeti orvoslás és varázslás. Bp., 1987, Gondolat. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.