Garai Gábor: A szenvedély évszakai. Összegyűjtött versek. Borsos Miklós rajzaival. A szerző, Garai Gábor (1929-1987) Kossuth-díjas költő, író, műfordító, kritikus által DEDIKÁLT példány. Bp.,1973,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
Nyírő József sorozat. 4 mű: Isten igájában, Uz Bence, A sibói bölény, Jézusfaragó ember, Halhatatlan élet. . Bp., é.n., Révai. Kiadói halina-kötésben, Mind szép állapotban.
Knoll, Ludwig: Kulturgeschichte der Erotik. Band 1: A - Br. Flensburg, é.n., Beate Uhse international. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
Gubcsi Lajos: Az élet túlsó oldala. Bp., 2008, GL-4 Kft. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón réz plakettel, átlátszó műanyag védőborítóban, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
A jóléti rendszerváltás csődje. A Gyurcsány-kormány első éve. Szerk.: Gazsó Tibor, Stumpf István. Bp., 2005., Századvég. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán szamárfüllel.
A Helikon és az Erdélyi Szépmíves Céh levelesládája (1924-1944) I-II. köt. Közzéteszi: Marosi Ildikó. Bukarest, 1980., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.