Kondor Béla 2 kötete: Jelet hagyni. Kondor Béla festményeivel. Szerk.: Győri János; Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll. és az utószót írta: Győri János. Bp., 1974-1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Sajtó alá rendezte: Erdős Magda. Bp., 1957, Magyar Helikon. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Számozott (272./1550) példány!
Simonyi Imre: Gyulai krétarajzok. Versek. Békéscsaba, 1976, Megyei Könyvtár, 4 sztl. lev. A rajzok Székelyhidi Attila munkái. Megjelent a Békés Megyei Könyvtár bibliofil sorozatának kiadásában, 250 példányban. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (141./250), a szerző által aláírt példány.
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala, 231 p. Kiadói egészvászon-kötés, Császnik Zsigmond-kötés, a belső kötéstáblákon a szennylapoknál kisebb sérülésekkel, egyébként szép állapotban.
Jelusich, Mirko: Caesar. Történelmi regény. Ford.: Gergely Janka. Bp., 1936, Grill Károly (Győr, Győri Hírlap-ny.), 451 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
Edgar Wallace:A sárga kígyó. Regény. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Hozzákötve: A halál angyala. Ford.: Sz. Gyömrői Borsika. Bp., én., Dick Manó. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.