Csurka István 3 műve: Színleírás, Vasárnapi menü, Új magyar önépítés. Bp.,1984-1991,Magvető - Püski - Magyar Fórum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötések
Gömör Tamás, Hernádi Gyula: Így isztok ti... Gömör Tamás fényképei, Hernádi Gyula bökverseivel. Hernádi Gyula által DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, kisebb ázásnyommal.
Nagy Gáspár: Halántékdob. A szerző, Nagy Gáspár (1949-2007) költő által Herczeg Árpád (1954-2016) költő, író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1978. Magvető, 85 p. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
Századok Legendái. 1913. január-december. (Teljes évfolyam, két kötetben). Bp., 1913, Hornyánszky Viktor-ny. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fakó, kissé foltos gerinccel, a borítókon néhány kis sérüléssel, folttal, helyenként sérült, kijáró lapokkal és képtáblákkal.
Nagy Pál: Prouza. Hampsteadi semmittevők. Imago! (a) kód (a) A szerző, Nagy Pál (1934-) író, műfordító,tipográfus által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Magyar Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés.