Szabó Károly-emlékkönyv. Szerk.: Szőnyi Éva. Nemzeti Téka. Bp., 2020, Magyar Könyvtárosok Egyesülete-Gondolat-OSZK. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Könyvárusi forgalomba nem került.
Martin Opitz(en) von Boberfeld: Deutsche Gedichte, ... Dritter Band. Frankfurt am Mayn, 1746, Franz Barrentrapp, 2+400 p. Német nyelven. Borító nélkül.
Seghers, Anna: A Sankt Barbara-i halászok felkelése. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1964, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói bőrkötés, a gerincen kis kopással. Számozott (1004./2050) példány.
Schnitzler Arthur: Guszti hadnagy és egyéb elbeszélések. Ford.: Roboz Adnorné. Bp., 1914, Athenaeum. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a hátsó borítón kisebb folttal.
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., (1928), Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p. + 27 t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés.