Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 286
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2741773
17437
428
Edgar Wallace: A három igaz ember. Ford.: Zigány Árpád. Bp., én., Palladis. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2743402
17438
428
Tóth-Máté Miklós: Tapshoz kérem a szereplőket. Kiadói papírkötésben 2740095
17439
428
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1974, Móra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2740060
17440
428
Görgey Gábor: Nők szigete, Kecskeméti Kálmán fotóival. 1990, Új Idő Kft. Művészi aktfotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2740237
17441
428
Raoul H. Francé: Az ember és a mindenség. Ford.: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Bp., én., Dante. Kiadói vászonkötésben 2743312
17442
428
Egressy Gábor törökországi naplója. 1849-1850. Pest, 1851, Kozma Vazul, 241 p. Korabeli kopott félbőr-kötés, foltos lapokkal, a 17/18. oldal lap alja hiányzik, de maga a szöveg teljes. 2743310
17443
428
Paul Rosenhayn: A láthatatlan gyilkos. Ford.: Máthé György. Kék Regények 13. Bp., én., Pesti Napló. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. 2743206
17444
428
Balassi Bálint összes költeményei. Sajtó alá rendezte: Kovách Aladár. Bp., én., Stádium. Javított, pótolt félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel. 2743228
17445
428
H. G. Wells: Óriások világa. Fantasztikus regény. Ford.: Tábori Kornél. Bp., 1926., Singer és Wolfner. Kiadói sérült gerincű papírkötés. 2741843
17446
428
Deregán Gábor: Írásjelek. Bp, 2001,Onestudio.Dedikált.Papírborítóval, jó állapotban 2743197
17447
428
François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1944, Officina. Tizenegyedik kiadás. Félvászon-kötés, javított pótolt gerinccel, kopott borítóval. 2741786
17448
428
Knut Hamsun: Pán. Modern Könyvtár. Bp., én., Athenaeum. Papírkötésben, foltos szakadt kissé sérült borítóval, kijáró lapokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft