Kanizsa József: Mókus és a fütty. Sántalábú vadkacsa meséi. A szerző által Györffy Sándor festőművész részére DEDIKÁLT példány! hn., 2017., Szerzői. Kiadói papírkötés.
Dajka Miklós: Az utolsó kötelék. Nekrológ a Mama halálára. Búcsú a szülői háztól. DEDIKÁLT példány. [Szolnok, 1999., Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Intézet-ny.] Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
Mikes György: Anglia papucsban. Nicolas Bentley rajzaival. Bp., (1947), Grill Károly (Forrás-ny.), 91 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, a borítón néhány kis folttal.
Szomory Dezső: Horeb tanár úr. Kőbányai János utószavával. Szomory Dezső művei I. köt. Bp., 2007., Múlt és Jövő. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
Wass Albert 2 kötete: A bujdosó imája. Összegyűjtött versek. Bp., 1998, Püski. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + Hanky tanár úr - Halálos köd Holtember partján. Wass Albert Életmű-sorozat. Marosvásárhely, 2003, Mentor Kiadó. Kiadói papírkötés, néhány lap szélén kisebb ázásnyommal.