16655.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
1904 Művészet III. évf. 6. sz. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1904, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér illusztrációval. Lotz Károly (1833-1904) festőművész halálának alkalmából róla szóló írásokkal, műveinek reprodukcióival, kihajtható melléklettel ("Lotz Károly emlékezetére"). Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, az elülső borító lejár, helyenként kissé sérült lapszélekkel.