16609.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
In uns Dachau - Dachau bennünk. Dachaui kortárs képzőművészeti kiállítás. Vigadó Galéria, Budapest, 1989. H.n., é.n. (1989), magánkiadás. A kiállító művészek által az előzéklapon aláírt (Otto Fuchs, Winfried Herbst, Siegfried Scheibner, Jörg Kausch, Norbert Kieining stb.), össz. 13 aláírással! Fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. kiállítási katalógus. Kiadói egészvászon kötés.