Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 234

1928 Moderne Bauformen. Monatsheft für Architektur und Raumkunst. Jahrgang XXVII Heft 10. Stuttgart, 1928, Julius Hoffmann, 377-420 p. + 4 (színes) t. + 20 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón sérüléssel.
16683.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1994 Rippl Rónai József kiállítása az Erdész Galériában Szentendrén, Kiállítási katalógus és meghívó.
16684.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Galavics Géza: Barokk művészet Közép-Európában - Utak és találkozások. Bp., 1993, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16685.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

Craft. Craft & Design. Irány, utak a kortárs magyar iparművészetben. 2008-2009. Szerk.: Urbán Ágnes. (Bp.,2010.), Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 750 példányban.
16686.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Sümegi György: Kép - szó. Képzőművészek '56-ról. A szerző, Sümegi György (1947-) művészettörténész által által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004.,PolgArt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
16687.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Magyar művész-fotók. Szerk.: Kankowszky Tamás. Bp.-New York, 1946, Dr. Vajna György és Társa-Transatlantic Arts. (Bp., Posner-ny.), 96 p. Gazdag egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
16688.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Hevesy István: A fényképezés nagy mesterei. A fotóművészet 100 esztendeje 25 fényképpel. Bp., é.n. HAFA: Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben
16689.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 333+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel. Megjelent 1600 példányban.
16690.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Berlin durch die Blumen oder Kraut und Rüben. Gartenkunst in Berlin-Brandenburg. Hrsg. im Auftrag des Sanators für Stadtentwicklung und Umweltschutz von Marie-Louise Plessen. Berlin,1985,Nicolaische Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
16691.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

Vegyes aukciós katalógus tétel, 3 db, közte: Ketter Kunst München 214, BÁV 73. művészeti aukció, Sotheby's. + 1 db egyéb művészeti katalógus: Bokros Birman Dezső és kortársai. Valamint : A Tirgu Mures-i Kultúrpalota.
16692.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

16693.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

16694.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft