Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2667465
16707
428
Books: Architecture, Art
Dr. Vajda Ernő: Ungarische Fotokunst 1962. Bp., 1962, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német, angol és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés. 2681275
16708
428
Books: Architecture, Art
Kelemen Károly: Kelemen Képek. Pictures. 1978-1993. Bp., 1993., Dovin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. 2741525
16709
428
Books: Architecture, Art
Passuth Krisztina: A nyolcak festészete. Bp.,1972, Corvina. Második kiadás. Berény, Czóbel, Czigány, Kersnstok, Márffy, Orbán, Pór, Tihanyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói hiányos, szakadt papír védőborítóban. 2743347
16710
428
Books: Architecture, Art
EroGraphics World Wide 1995. Altegolfsheim, 1995, Eurographics. Német nyelvű katalógus. Kiadói kartonált papírkötés. 2741705
16711
428
Books: Architecture, Art
Fernand Léger: I maestri del colore. Életrajzával és munkáinak színes illusztrációival. Miláno., 1964, Spadem, foltos papírborítóval. 2742152
16712
428
Books: Architecture, Art
Vámossy Ferenc: Korunk építészete. Bp., 1974., Gondolat., egészvászon- kötés, papír védőborítóban. jó állapotban. Megjelent 10 000 példányban. 2665484
16713
428
Books: Architecture, Art
Amerigo Tot. Szerk.: Moldován Tamás. Bp.,én.,Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, szakadt papír védőborítóban. 2665241
16714
428
Books: Architecture, Art
Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2682116
16715
428
Books: Architecture, Art
Haulisch Lenke: A szentendrei festészet. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 2710565
16716
428
Books: Architecture, Art
Hatvany Lajos - Gink Károly: Beszélő házak és tájak. A magyar irodalom emlékhelyei. Bp., 1989, Officina Nova, 924 p. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2743964
16717
428
Books: Architecture, Art
Stone, Irving: Michelangelo. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval. 2742845
16718
428
Books: Architecture, Art
3 db népművészeti könyv - Magyar pásztorfaragások; Népi szűcsmunka; A magyar nép bútorai. Bp., Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft