8 db művészeti könyv: Janus félúton, Passuth Krisztina: Tranzit, Lossonczy Tamás, Veszelszky Béla, A kecskeméti művésztelep és alkotóház, A valósághű festészet öt évtizede, Urszinyi Mária, Transcendence contemporary art 2021
1909 "The Studio" year book of decorative art 1909. London, 1909, "The Studio." Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító sérült és részben elvált a könyvtesttől.
1911 "The Studio" year book of decorative art 1911. London, 1911, "The Studio." Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Benne: Körösfői-Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Wigand Ede és mások munkáinak reprodukcióival illusztrált. A magyar nevek egy részét elírták. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
1914 "The Studio" year book of decorative art 1914. London, 1914, "The Studio." Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Benne magyar művészek, építészek...stb. munkáival, közte: Arkay Aladár, Szablya-Frischauf Ferenc, Györgyi Dénes - Kós Károly, Kozma Lajos, Körösfői-Kriesch Aladár, Lesznai Anna, Mattyasovszky-Zsolnay László, (Thoroczkai) Wigand Ede és mások munkáinak ...
1900 Deutsche Kunst und Dekoration. IV. Jahrgang. Darmstadt, Alexander Koch. Német nyelven. Nagyon gazdag szecessziós kép- és reklámanyaggal, könyvdíszekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
1912 Deutsche Kunst und Dekoration. XVI. Jahrgang. Heft 1. 1912. Október. Darmstadt, 1912, Alexander Koch. Német nyelven. Nagyon gazdag kép- és reklámanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval és gerinccel.
Jahrbuch für Photographie und Reproduktionstechnik für das Jahr 1901. Unter Mitwirkung hervorragender Fachmänner hrsg. von Hofrath Dr. Josef Marie Eder, ... Fünfzehnter Jahrgang. Halle a. S., 1901, Wilhelm Knapp, 12 (korabeli reklámok) p + 1 (Ferenc József fotója) t. + X+807+60 (korabeli reklámok) p.+30 (képtáblák, közte 2 kétlapos, 2 színes) t. Német nyelven. Szövegözti fekete-fehér illusztrációk...