Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 234

Czech Art Deco 1918-1938. Prague, 1998, The Muncipial House and The Museum of Decorative Arts. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Megjelent 2000 példányban angol nyelven. Ebből 1000 példány keménykötésben (hardcover), és 1000 példány papírkötésben (paperback.) Valamint 1500 példányban cseh nyelven. Ebből 750 keménykötésben (hardcover) és 750 példány papírkötésben (paperback.) Ez angol nyelvű keménykötéses példány.
16587.

Czech Art Deco 1918-1938. Prague, 1998, The Muncipial House and The Museum of Decorative Arts. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban angol nyelven. Ebből 1000 példány keménykötésben (hardcover), és 1000 példány papírkötésben (paperback.) Valamint 1500 példányban cseh nyelven. Ebből 750 keménykötésben (hardcove...

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
14

Vadászi Erzsébet: Magyar Versália. Bp., 2007, Műemlékek Állami Gondnoksága. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
16588.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Húszimádóknak. Szerk.: Vass Tibor. Spanyolnátha Könyvek 20. Hernádkak, 2015., SPN. Kiadói papírkötés
16589.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Tildy Zoltán: Természetfényképezés. Bp., 1964, Gondolat. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
16590.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Boross Marietta: A hartai festett bútorok. A magyarországi németek néprajza 16. / Bemalte Bauermöbel von Hartau/Harta. Beiträge zur Volkskunde der Ungarndeutschen 16. H.n., 1999, Magyar Néprajzi Társaság-Mikszáth Kiadó. Számos fotóval illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16591.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Építészeti encyklopedia. Dr. Lechner Jenő építőművész előadásai nyomán jegyezte: Éless István. Bp., é.n. (cca 1930), Vörösváry László, (2)+50 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
16592.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

16593.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező - egyesülete. Novitzky N. László (szerk).  Bp., 1925. I.díjjal jutalmazott pályamunka. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.
16594.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
10

16595.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Nyomda és rokonipar évkönyv. Székely nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Székely Artúr (szerk).  Bp., 1943. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott.
16596.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

16597.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).  Bp., 1941. Nyomatott a könyvnyomtatás feltalálásának ötszázadik évében. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.
16598.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft