Nyomda és rokonipari évkönyv. Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Székely Artúr (szerk). Bp., 1944.. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott, jó állapotban.
Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk). Bp., 1926. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Aláírással! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk). Bp., 1920-1923. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerince meglazult, kopott, foltos.
Éva Forgács. El Kazovszkij. Bp., 1997, Új Művészet. Angol nyelven. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.