Sergio Coradeschi: Az ezüst. Ford.: Sándor Lavínia. Műkincshatározó. Bp., 1998, Magyar Könyvklub-Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Paul Klee: Pedagógiai vázlatkönyv. Ford.: Karátson Gábor. Bp, 1980, Corvina, 61+7+4 p. A tipográfia 6-51. oldalig Moholy-Nagy László tervét követi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón egészen kis szakadással, kis kopásnyomokkal.
1907 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évf., 5. sz. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, egy színes képtáblával (Márk Lajos Nyári délután c. olajfestményének reprodukciója). Thoroczkai-Wigand Ede: Az én falum melléklettel, rajta Thoroczkai-Wigand Ede rajzaival, (8. sztl. lev.) Kiadói tűzött papírkötés, sérült, leváló borítóval, egy lap hiánnyal. (299-300 p.)
Galántai György: Életmunkák. / Lifeworks. 1968-1993. Kiállítási katalógus. Bp., 1996, Artpool-Enciklopédia Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (1409/1500) példány.
André James: William H. Fox Talbot. Inventor of the negative - positive process. New York,1973.,Collier Books. Angol nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés.