2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
3 db judaika könyv: Imakönyv az év minden napjára. Kiadja: A Pesti Izr. Hitközség. Bp., é.n. (cca 1930), Schlesinger József, (6)+368 p. Első kiadás. A Pesti Izraelita Hitközség bélyegzőjével. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány kijáró lappal. + Szentírás a család és az iskola részére. [I. és IV. köt.] I. köt.: A tóra öt könyve. IV. köt.: A szent iratok. Szerk.: Dr. Frenkel Bernát. Bécs, é.n.-1916, a szerkesztő kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült állapotban, helyenként kijáró lapokkal, néhány laphiány előfordulhat.