4 800 Ft
St. Hilaire, Josephine von: Die wahre Kochkunst, oder: neuester geprüftes und vollständiges Pester Kochbuch. [A főzés igaz művészete, avagy a legújabb Pesti Szakácskönyv]. Pest, 1865, Eggenberger, (4)+566 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, sérült, foltos címlappal, helyenként foltos lapokkal.