17335.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
4 800 Ft
Grimm: Nagy meséskönyv. Ford.: Szondy György. Bp., 1943, Dante. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, kopott borÃtóval, helyenként foltos, kissé sérült lapokkal, az elülsÅ‘ szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.