16537.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
30 000 Ft
Tolnai: A világháború története 1914-1918. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanúk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Átdolgozott második kiadás, I-X. kötet. Bp, [1928-1930], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Számos fekete-fehér fotóval, térképpel. Aranyozott, festett kiadói félvászon kötésben, kopottas állapotban.