16556.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
Vitéz Hefty Frigyes: Mégis repültünk! ... A repülő ember 8. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium, 313+1 p.+8 (fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák) t. Első kiadás. Félvászon kötés, kopottas állapotban, sérült, szétvált kötéssel.