Katonai tereptan tankönyv II. Tisztek, tisztiiskolák (-tanfolyamok) részére. Gyakorlati rész. Bp., 1966., Honvédelmi Minisztérium. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Pálffy Géza: Zrínyi Miklós nagy napja. Az 1663-1664. évi török háború egyik meghatározó eseménye: a vati hadimustra 1663. szeptember 17-én. Bp.-Pápa, 2016, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vitéz Hefty Frigyes: Mégis repültünk! ... A repülő ember 8. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium, 313+1 p.+8 (fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák) t. Első kiadás. Félvászon kötés, kopottas állapotban, sérült, szétvált kötéssel.
Határőrök Kiskönyvtára sorozat 4 kötete: Babai József: Csillagakció.; Pusztay Sándor: Jelszó nélkül.; Szabó József: Ragyogó reggelek.; H. Szabó József: Hűség és szerelem. Bp., 1984-1988., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal, az egyik hátsó borítóján apró lyukkal.