17191.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Keller Konrád: A tenger élete. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé kopott vászonkötésben, előzéklap kijár.