17193.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Lindau, Gustav: Die mikroskopischen Pilze. [1-2. rész, egy kötetben.] Kryptogamenflora für Anfänger. Zweiter Band. Berlin, 1912-1922, Julius Springer, VI+(2)+24+276 p., (6)+11+301 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, belül jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.