Dr. Klinghammer István - Dr. Papp-Váry Árpád: Tematikus kartográfia. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar. Bp., 1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé fakó borítóval. Megjelent 122 példányban.
Dr. Reichert Róbert - Dr. Zeller Tibor - Dr. Koch Sándor: Ásványhatározó. Népszerű Természettudományi Könyvtár 10. Bp., 1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, (Kir. M. Egyetemi Ny.), 222+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben.
Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.
Dr. Mészáros János és Dr. Landy László: Volt egyszer egy járvány. Székesfehérvár, 2009, Alpha-Vet. Mészáros által DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Huszár György: A magyar fogászat története. Bp., 1965, Országos Orvostörténeti Könyvtár, 266 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé foltos, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 600 példányban. A szerző által Dr. Fábián Tibor (1934-2019) fogorvos, a Semmelweis Egyetem professzora részére DEDIKÁLT példány.
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Gazdag illusztrációanyaggal. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa egy kötetben. . Bp., én, Merényi Kiadó. Gazdag fekete- fehér illusztrációanyaggal. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
József Antall- Géza Szebellédy: Aus den Jahrhunderten der Heilkunde. Semmelweis-Museum für Medizingeschichte., Bp., 1973., Kossuth., félvászon-kötés, papír védőborítóban. Jó állapotban.
Klinikai therapia. A modern orvostudomány kézikönyve. II. köt. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. Bp., 1940, Dr. Müller Vilmos (Merkantil-ny.), (6)+868 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként a kötéstől részben elvált lapokkal.