3 800 Ft
Hofmann, R. - Röhling, Carl: Otto von Bismarck. Ernstes und Heiteres aus dem Leben des grossen Kanzlers. Berlin, 1897, A. Hofmann & Comp. Számos egészoldalas, színes képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés (H. Sperling Buchbinderei, Leipzig), kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, belül jó állapotban.