15110.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.