15009.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240 p + 1 térkép (kihajtható). Második kiadás. Oldalszámozáson belül egészoldalas képtáblákkal, szövegközi képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, néhány kissé foltos lappal, a kihajtható térképen szakadással.