15115.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
Orbán Balázs 3 kötete: Székelyföld képekben. Erdélyi Lajos bevezető tanulmányával, Sütő András előszavával. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + A Székelyföld. Válogatás. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés. + Sztambultól Szejkéig. Összeáll., sajtó alá rendezte, az előszót írta, a jegyzeteket és a bibliográfiát készítette: Balázs Ádám. Bukarest, 1995, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.